نکاتی که خریداران کابینت به آن توجه میکنند
7 آوریل

نکاتی که خریداران کابینت به آن توجه میکنند

در این مقاله از گروه نوین ، کابینت کرج قیمت به انتظاراتی که مشتریان از یک کابینت آشپزخانه دارند میپردازیم، آیا شما به اینکه چه انتطاراتی باید از یک کابینت آشپزخانه داشت فکر کرده اید ؟

  • در شرایط اقتصادی حالحاضر کشور و افزایش قیمت تمام شده کابینت مسلما یکی از انظاراتی که مشتریان دارنداین است که بهترین پیشنهادات قیمتی کابینت را از کابینت ساز بشنوند   و کسانی که قصد فروش خانه را دارند می دانند کهبهترین مکان برای سرمایه گذاری در خانه آشپزخانه است که این افراد هم انتظار دارندبا انتخابات هوشمندانه و زیبا توام با قیمتی مناسب داشته باشند.برای برآورد کابینتکرج قیمت ان با ما تماس  بگیرید.
  • مورد بعدی که مشتریان کابینت انتظار دارند کیفیت کابینت است،پیشنهاد ما این است که به جای متراژ کابینت زیاد و کم کیفیت ، از کابینت های کم ترولی با کیفیت بیشتر استفاده کنید تا مجبور به هزینه مجدد برای تعویض یراق الاتنشوید و با خیال راحت چندین سال از کابینت خود استفاده کنید و لذت ببرید.
  • طرح کابینت آشپزخانههم جز مواردی است که برای کارفرما از اهمیت بسیاری برخوردار است که در طرح کابینتباید سعی شود در وهله اول تمام وسایل آشپزخانه اعم از یخچال، گاز و ماشینلباسشویی،ماشین ظرفشویی و … دقیقا متناسب با فضایی که برای ان ها قرار داده شدهاست قرار گیرد به طور مثال لوله گاز خیلی با جای گاز در طراحی ارایه شده فاصلهنداشته باشد. تقارن در طراحی کابینت نیز نکته بسیار مهمی است که به زیبا جلوه دادنکابینت های شما خیلی کمک میکند و علاوه بر شادگی جذابیت خاصی به آشپزخانه شما میدهد.
  • استفاده از رنگ روشندر کابینت آشپزخانه، خیلی از افراد علاقه ی زیادی به رنگ روشن  دارند و رنگ های روشن باعث بزرگ تر جلوه دادنکابینت آشپزخانه میشود البته که پیشنهاد ما استفاده از رنگ روشن برای درب ها و رنگتیره برای نما ها است چرا که وجود رنگ تیره نیز خود به جلوه دادن به رنگ روشن واشپزخانه کمک دو چندانی می کند برای فضای بین کابینت های هوایی و زمینی سعی شود کهاز رنگ های خنثی استفاده نمایید.
  • نوع اپن ، استفاده ازجزیره  و یا میز ناهارخوری نیز بسیار اهمیتدارند که باید سعی نمایید اپن را در مرکز خانه تعبیه نمایید و در گوشه های خانهنباشند.
مطالب مرتبط  معرفی مدل های کابینت آشپزخانه و راهنمای انتخاب مدل کابینت آشپزخانه کرج

برای سفارش با کابینتسازی کرج(نوین آرارات) با شماره زیر تماس بگیرید و یا در تلگرام با ما در ارتباطباشید :

۰۹۱۲۰۵۶۱۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =